EDEMI, s.r.o. Rešica

Spoločnosť EDEMI, s. r. o., Rešica sa predstavuje ako hodnotný a profesionálny obchodný partner. Sme spoľahlivou, ústretovou a tvorivou stavebnou firmou, ktorej hlavným cieľom je uspokojenie potrieb svojich partnerov na ceste k spoločnému úspechu. Naše hlavné odborné zamerania sú výstavba a rekultivácia skládok odpadov, výstavba ciest, stavebné zemné práce a stavebná doprava. Sme hrdí na našu skúsenosť a odbornosť, ktorú prinášame do každej našej práce. S naším profesionálnym prístupom k projektom sa vždy snažíme dosiahnuť najvyššiu kvalitu a spokojnosť našich klientov. Veríme, že spolupráca s nami bude pre Vás výhodná a prínosná, a že spolu dosiahneme úspech a rast našich spoločných podnikov. Sme tu pre Vás a tešíme sa na budúcu spoluprácu.

V súčasnosti zamestnávame 90 zamestnancov s dlhoročnými skúsenosťami v stavebníctve, doprave a nakladaní s odpadmi. Disponujeme širokou paletou strojov, mechanizmov a dopravných prostriedkov na profesionálnu a kvalitnú realizáciu stavieb, najmä výstavbu ciest. Naše vybavenie je uvedené v prílohe č.1.

Dlhodobo spolupracujeme s viacerými spoločnosťami, ako je napríklad U. S. Steel Košice, s.r.o., Inžinierske stavby, a.s., STRABAG, s.r.o. a SKANSKA SK, a.s. Naši odberatelia boli vždy veľmi spokojní s našimi prácami a v prípade U. S. Steel Košice, s.r.o., sme pravidelne oslovení na realizáciu stavieb. Zoznam stavieb, ktoré sme realizovali pod vedením našich stavbyvedúcich, je uvedený v prílohe č.2. Zoznam našich ukončených zmlúv za obdobie 2003-2006 nájdete v prílohe č.3.

 

Mimo stavebných prác sa naša firma angažuje aj v chove kaprovitých rýb v areáli Perínsko-chýmskych rybníkov s rozlohou 110 hektárov.

Spoločnosť EDEMI, s.r.o. je držiteľom certifikátu kvality podľa normy ISO 9001:2008 pre vykonávanie stavebných prác a dopravných výkonov. Tento certifikát sme získali od spoločnosti Bureau Veritas Certification Slovakia, s.r.o.

Zaujala váš naša spoločnosť?

V prípade otázok realizácie projektov alebo spolupráce nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám poskytneme ďalšie informácie

Naši partneri

Zanechajte nám správu